Titus Cosmetics

Hakkımızda

Kozmetik alanında sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün yelpazasine sahip üretim hattımız, GMP kuralları çerçevesinde hazırlanmıştır.

Sektör Profesyonelleri

Kurucumuz, kozmetik sektöründeki 17 yıllık tecrübesi ile çeşitli projelere imza atmış; yönetici olarak birçok kongre ve konferansa katılarak profesyonel meslek hayatında önemli başarılar elde etmiştir.

Tecrübemiz

TİTUS KOZMETİK Şirketi, Kimyager Cihangir Çelik tarafından 2020 Mart ayında kurulmuştur. İşletme organizasyonu her türlü kozmetik ürünü üretebilecek kapasitede hazırlanarak GMP kuralları dikkate alınarak entegre edilmiştir.

Şirketimiz yeni kurulmuş olmasına rağmen kurucusu Cihangir Çelik, kozmetik sektöründeki 17 yıllık tecrübesi ile çeşitli projelere imza atmış, yönetici olarak birçok kongre ve konferansa katılım göstererek profesyonel meslek hayatında önemli başarılar elde etmiştir. Konferanslar ve meslek hayatındaki istikrarlı duruşu sayesinde yurt dışındaki müşterilerinin talep ve desteği ile şirket kuruluşunu tamamlamıştır.

2012 Kimya Ar – Ge pazarına başarılı projeler sunmuştur.

Kendinizi COVID-19'a karşı nasıl korursunuz?

Bizi instagram ve youtube’da takip edin !

Play Video

Doğru ürünleri seçerken yardıma mı ihtiyacınız var ?

Şirketimizin kurucusu, kalite yönetim sistemleri ve kozmetik araştırmalar açısından yeteneklerini geliştirmekte ve bu bilgileri diğer şirketler ile paylaşmaktadır.