Titus Cosmetics

Healthy body brings,
healthy smile...

En Yeni Araştırma Ve Geliştirme Teknolojileri

TİTUS KOZMETİK, sürdürülebilir ürün kalitesinin ancak müşteri ihtiyaçlarının karşılıklı olarak tam ve doğru olarak tespit edilebilmesi ile sağlanabileceğinin bilincindedir.

Titus Kozmetik yeni kurulmuş olmasına rağmen kurucusu Cihangir Çelik, kozmetik sektöründeki 17 yıllık tecrübesi ile birçok kongrede çeşitli projelere imza atarak profesyonel meslek hayatında adından söz ettiren bir başarıya sahiptir.
Meslek hayatındaki istikrarlı duruşu ve yurt dışındaki müşterilerinin desteği sayesinde şirket kuruluşunu tamamlamıştır. 2012 Kimya Ar-Ge pazarında başarılı bir proje sundu.

100+

Müşteri Memnuniyeti

17+

Yıllık Tecrübe

Daimi Geliştirme Ve İyileştirme Sistemi

Kozmetik alanında sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün yelpazasine sahip üretim hattımız, GMP kuralları çerçevesinde hazırlanmıştır.

Müşteri Beklentileri

İhtiyaç ve beklentilerinizi eksiksiz şekilde karşılayabilmek için markanıza yönelik çözümler üretmekteyiz.

Konferanslar

Kaliteli ürünler ancak müşteri ihtiyaçlarının karşılıklı olarak tam ve doğru olarak tespit edilebilmesi ile sağlanabilir.

Sürdürülebilirlik

Üretim ve teslim hattı boyunca insan sağlığı ve çevre koşullarını dikkate alıyoruz !

Titus Kozmetik

Kullanıcı görüş ve beklentileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz.

Kalite Politikamız

Şirketimiz, ürün kalitesideki sürekliliğinin ancak gelişen ve değişen müşteri beklentilerinin doğru tespit edilebilmesi ile sağlanabileceğinin farkındadır.

Üretim ve teslim süresi boyunca gerçekleşen çalışmalar,insan sağlığı ve diğer çevre şartlarını gözeterek ilerlemektedir.